Menu

GARNITUR KORMORAN 4 - Garnitury ZPNQFYO

GARNITUR KORMORAN 4 - Garnitury ZPNQFYO
GARNITUR KORMORAN 4 - Garnitury ZPNQFYO GARNITUR KORMORAN 4 - Garnitury ZPNQFYO GARNITUR KORMORAN 4 - Garnitury ZPNQFYO
Kod produktu: ZPNQFYO
Dostępność: W magazynie
Cena: PLN1,196.99 PLN494.54

Dostępne opcje


* Size:

Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania
Trzyczęściowy ciemno granatowy garnitur z kamizelką KORMORAN 7 to propozycja o najwyższym stopniu formalności. Model doda klasy każdemu mężczyźnie, który dba o swój wizerunek. Uniwersalny kolor pozwala na liczne możliwości doboru krawata i poszetki, podkreślając indywidualność właściciela. Wytrzymała tkanina o 70% zawartości poliestru z 30% domieszką wiskozy gwarantuje wysoką odporność na mechaniczne zużycie oraz uszkodzenia. Garnitur prezentuje się najlepiej w połączeniu z brązowymi butami oraz jasną, utrzymaną w tej samej tonacji kolorystycznej (lub białą) koszulą. Podczas dobierania koszuli należy zwrócić szczególną uwagę, ale krawędzie kołnierzyka przylegały do klap marynarki, nie pozostawiając pustej przestrzeni.
Informujemy, że nogawki spodni w oferowanych przez nas garniturach nie są wykończone, aby umożliwić naszym Klientom dokonanie niezbędnych przeróbek krawieckich. 
Klienci, którzy dokonają zakupu garnituru za pośrednictwem sklepu online mogą skorzystać z możliwości skrócenia nogawek spodni garniturowych w dowolnym salonie marki Próchnik w cenie 25 złotych.

GARNITUR KORMORAN 4 - Garnitury ZPNQFYO

Powered By artistry-mie.org © 2018